Úvod » Články » Cesta do neznáma 2.

Cesta do neznáma 2.

Hulman Vladimír, publikováno: 29. 9. 2008

Pobyt v Asuncionu proběhl bez závad. Při přípravě na odlet nastaly problémy, neboť nám potvrdili, že místa jsou rezervována, ale platba nepřišla. Tak jsme to vyřešili tak, že jsme letenky zaplatili. Vše se protáhlo víc jak půl hodiny (40 minut) po plánovaném odletu, ale Jižní Amerika je Jižní Amerika a tak na nás letadlo počkalo.

I když šlo o velký Airbus, bylo v něm asi 30 cestujících. Po příletu do Santa Cruz nás čekalo ještě větší překvapení. Nepustili nás do letadla do Cochabamby. Až tady jsme zjistili, že v tom chvatu nám prodali letenky do Cochabamby až na zítra. Tak po malém divadélku u příslušné letecké společnosti nám objednali taxík, hotel a večeři na náklady společnosti.

Poslední část letu budeme tedy absolvovat zítra - v úterý hned ráno v 7.15 hodin (to je 12.15hod. Vašeho času). Taková je situace v 23.07 hodin zdejšího času dne 29.9. Pokud vše dopadne dobře, počítám, že asi nějak po 9 hodině (u Vás po 14 hodině se ozvu) snad již z Cochabamby. Jinak se mi začíná Jižní Amerika líbit. V Asuncionu bylo dopoledne chladněji, ale tady je zas teplota kolem 28 stupňů.

SPONZOROVANÉ ODKAZY

NOVINKY Z BLOGU

ABECEDNÍ PŘEHLED TAXONŮ

HLEDEJ TAXON

Čeleď:

Rod:

Druh: