Úvod » Blog » Oznámení Českého klubu chovatelů terčovců

Oznámení Českého klubu chovatelů terčovců

Jiří Plíštil, publikováno: 11. 5. 2008

Dnes jsem byl požádán o uveřejnění zprávy Českého klubu chovatelů terčovců. Níže je tedy uvedena informace v plném znění bez jakékoliv úpravy z mojí strany. Již v tuto chvíli začínají probíhat na internetu vášnivé debaty plné peprných nadávek :-). Jsem zvědav jak celá kauza dopadne.

Český klub chovatelů terčovců dostává stále více dotazů týkajících se tzv. "III. Českého šampionátu chovatelů terčovců". Abychom předešli možným omylům a spekulacím, zasíláme Vám oficiální stanovisko našeho klubu k této záležitosti.

Třetí ročník soutěžní výstavy "Český šampionát chovatelů terčovců" se uskutečnil na podzim roku 2007 pod záštitou Primátora Hlavního města Prahy v nádherném prostředí Pražské Botanické zahrady jako součást výstavy Akvárium 2007, podrobné informace jsou dostupné na internetových stránkách jak našeho klubu http://www.discus.cz tak i na dalších stránkách http://www.vystava.info, http://aquatab.net/ či byly publikovány v prestižním německém časopisu DiskusLive 26/2007. Následující čtvrtý ročník "Českého šampionátu chovatelů terčovců" se uskuteční na stejném místě příští rok jako součást výstavy Akvárium 2009. V roce 2008 Český klub chovatelů terčovců žádnou takovouto akci spojenou s terčovci nepořádá, na žádné takovéto akci se nepodílí a jako držitel ochranné známky "Český šampionát chovatelů terčovců" (číslo zápisu 296953 v registru ochraných známek Úřadu průmyslového vlastnictví) nedal s použitím takovéhoto označení souhlas.

V Praze dne 11. května 2008
Předsednictvo Českého klubu chovatelů terčovců
Kersten Opitz, Milan Pokorný, Vladimír Glaser

SPONZOROVANÉ ODKAZY

NOVINKY Z BLOGU

ABECEDNÍ PŘEHLED TAXONŮ

HLEDEJ TAXON

Čeleď:

Rod:

Druh: