Úvod » Blog » Akvaristické léto, Bratislava 2008

Akvaristické léto, Bratislava 2008

Jan Burzanovský, publikováno: 1. 6. 2008

Již dlouhou dobu mne přátelé z Bratislavy nejen z klubu Akva SK zvou k návštěvě a já jim tuto sliboval. Vždy mi do toho ale něco přišlo, než se mi podařilo konečně v tuto sobotu - 31. května svým slibům dostát a navštívit notabene i akci, na které je aktivně zainteresována také Česká labyrintkářská asociace, jejímž jsem členem.

© Jan Burzanovský

Akvaristicke leto, jehož generálním pořadatelem je bratislavský klub Akva SK se konalo v rozlehlým prostorách přízemí kulturního domu Ružinov ve stejnojmené části hlavního města Slovenské republiky. Při vstoupení do hlavního vestibulu kulturního domu na první pohled každého návštěvníka upoutal prodejní akvatrh všeho možného akvaristického. Mne osobně nejvíce upoutalo obrovské množství slovenskými přáteli nabízených rostlin v nepřeberně pestré směsici množství druhů.

© Jan Burzanovský

První dojmy poté, co jsem se stačil rozkoukat byly, že se zde schází mnoho osobností "československé akvaristiky". Hned u vchodu tomuto dojmu nasvědčovalo milé setkání s pány Norbertem Dokoupilem a předsedou ČCK Františkem Csefayem. Přítomnost těchto dvou osobností byla vskutku ozdobou celé akce.

© Jan Burzanovský

Z Prahy zavítal i předseda spolku Akvárium zal. 1899 přítel Roman Slaboch, který je mezi bratislavskými akvaristy jako doma. Setkal jsem se zde ale i s kamarády ze Žďáru, Brna, Rychnova i dalších spolků a klubů z Čech.

© Jan Burzanovský

SPONZOROVANÉ ODKAZY

NOVINKY Z BLOGU

ABECEDNÍ PŘEHLED TAXONŮ

HLEDEJ TAXON

Čeleď:

Rod:

Druh: