Úvod » Systém » Actinopterygii » Perciformes » Leiognathidae » Equulites » Equulites moretoniensis

Equulites moretoniensis (Ogilby, 1912)

Třída: Actinopterygii — paprskoploutví
Řád: Perciformes — ostnoploutví
Čeleď: Leiognathidae — plošákovití
Rod: Equulites Fowler, 1904

Druh žijící ve sladkých vodách Druh žijící v brakických vodách Druh žijící v mořích a oceánech Druh žijící v blízkosti dna Druh žijící ve střední části vodního sloupce Druh žijící u hladiny Druh žijící samotářsky Druh žijící v párech Hejnový druh

Synonyma

Leiognathus berbis (non Valenciennes, 1835); Leiognathus moretoniensis Ogilby, 1912; Photoplagios moretoniensis (Ogilby, 1912).

Reference

Ogilby, J. D. 1912. On some Queensland fishes. Memoirs of the Queensland Museum v. 1: 26-65, Pls. 12-14.

Použitá literatura

  • Eschmeyer, W. N. (ed.). Catalog of Fishes electronic version. World Wide Web electronic publication.
  • Froese, R. & Pauly D. (eds.). FishBase. World Wide Web electronic publication.
Mapa výskytu

ABECEDNÍ PŘEHLED TAXONŮ

HLEDEJ TAXON

Čeleď:

Rod:

Druh: